Schilderijen Veiling

Schilderijen Veiling
    OMSCHRIJVING
    Nu Online - Schilderij veiling is met de hand geschilderd op canvas met olieverf in 4 verschillende formaten verkrijgbaar - 14 dagen retour recht & Gratis Thuislevering!
    DETAILS
    • Handgeschilderd schilderij
    • Olieverf op linnen of canvas
    • Gesigneerd
    • 100% niet mooi geld terug
    • Zijkanten doorgeschilderd
    • Opgespannen op houten spieraam (5cm)*
    • Direct op te hangen*
    • Ophangsysteem gratis meegeleverd*
FORMAAT EN PRIJS

Uw bestelde schilderij wordt gratis bij u thuis bezorgd in Nederland en België.

Gespecialiseerde schilderijen pakketdienst DHL, UPS en een speciale bezorgdienst voor grote formaten verzorgen alle leveringen voor wow-kunst-schilderijen in Nederland en België.

De pakketdienst bezorgd  uw bestelling overdag op het door u aangegeven adres (dit kan ook een kantooradres of een familieadres zijn, indien u door de weeks niet thuis bent). In bepaalde gevallen kan het schilderij in de avond of op zaterdag geleverd worden.

Zodra het schilderij klaar is en droog genoeg om te vernissen en verpakken nemen wij contact met u op voor het maken van een aflever afspraak.

De totale levertijd vanaf het moment dat u uw bestelling plaatst, tot dat het pakket aan uw deur wordt afgeleverd is normaal tussen drie tot vier weken.

CMINCHES
30cm x 40cm12" x 16"
40cm x 50cm16" x 20"
50cm x 60cm20" x 24"
60cm x 90cm24" x 35"
75cm x 100cm30" x 39"
90cm x 120cm35" x 47"
120cm x 180cm47" x 71"
CMINCHES
40cm x 40cm16" x 16"
60cm x 60cm24" x 24"
80cm x 80cm32" x 32"
100cm x 100cm39" x 39"
120cm x 120cm47" x 47"
140cm x 140cm55" x 55"
CMINCHES
30cm x 90cm12" x 35"
40cm x 120cm16" x 47"
60cm x 180cm24" x 71"
40cm x 75cm16" x 30"
80cm x 150cm32" x 59"
40cm x 140cm16" x 55"
60cm x 160cm24" x 63"
50cm x 100cm20" x 39"
75cm x 150cm30" x 59"
100cm x 200cm39" x 79"

Voldoet het schilderij niet aan uw verwachtingen, het is natuurlijk mogelijk dat uw bestelde schilderij niet zo mooi in uw interieur past , dan kunt u het schilderij binnen 14 kalenderdagen aan ons retourneren en krijgt u uw geld terug.

Wow kunst schilderijen biedt een volledige garantie op materiaalfouten voor alle schilderijen gekocht op onze website.

De garantie dekt schade door normaal gebruik.

Schade veroorzaakt door ongelukken of oneigenlijk gebruik worden niet gedekt.

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
    Slecht           Goed